Jako autorizovaný prodejce motocyklů KTM, GASGAS A FANTIC
nabízíme široký sortiment od každé značky. V naší nabídce proto najdete kromě nových motorek a elektrokol také veškeré příslušenství, originální i druhovýrobní náhradní díly. A samozřejmě náš servis a osobní přístup.

Autorizovaný prodejce

Nové i ojeté

Spolehlivý servis

Rodinná firma

Malou dílnu si otevřel Aleš Vondrák ve své garáži krátce po přelomu milénia. Servisoval zde motorky sobě, kamarádům i soupeřům ze závodů. Po čase začal nabízet i nové motorky a když mu garáž byla malá, přestěhoval se do libereckých Vratislavic a založil oficiální dealerství. Od té doby znáte UNIVOK jako rodinnou firmu, kam se s radostí stavíte i na kafe. Přijeďte i vy, rádi vás uvidíme.

Nejen KTM

KTM je naše srdcovka, ale v UNIVOKu už dávno nenajdete jen to. Nabídneme vám také červenou alternativu od GasGasu, vybavíme vás
i elektrokoly Fantic a vybavíme vás vybavením, oblečením, náhradními díly i spotřebním materiálem. Originálním i druhovýrobním, vždy vyzkoušeným námi, sami na sobě.

Od roku 2021 se na vás těšíme každý den od 9 do 17 hodin v nové prodejně na adrese Nová 330, Liberec. Zastavte se.

prodaných motorek

let na trhu