MC 50

MC 50

Vstupte do úžasného světa moto s modelem GASGAS MC 50! Díky stejnému zářivému designu jako naše motokrosové motocykly plné velikosti a kvalitním komponentům si nová generace berm basherů užije neomezenou ergonomii, malý motor o objemu 50 cm3 a plnohodnotný motokrosový zážitek, když se propracuje k zábavě na plný plyn!

The MC 50 stands proudly alongside its bigger brothers with bright red plastics and striking graphics. The bodywork is designed not only to look great, but also to allow easy movement on the bike, giving the rider total control at all times.

• GRAFIKA

Moderní, poutavé a se spoustou červené barvy! Stejně jako všechny motokrosové motocykly GASGAS, i grafika na našem malém MC 50 působí velkým dojmem. Díky mimořádně odolnému výrobnímu procesu in-mold grafika vypadá skvěle a vydrží.

• ŘIDÍTKA & GRIPY

Uchopte ji, abyste ji mohli roztrhnout! Je pro nás velmi důležité, aby mladí lidé měli jistotu při ovládání svého MC 50, a proto jsme je vybavili zúženými řídítky NEKEN a gripy ODI s menším průměrem. Společně zajišťují, aby se jezdci pohodlně drželi a měli naprostou kontrolu a méně se unavili i na těch nejdrsnějších tratích.

Víme, že mladí lidé rádi skáčou, což pro náš rám z vysoce pevné chrom-molybdenové oceli není žádný problém. Je pevný a spolehlivý, připravený na těžká přistání a zajišťuje snadnou manipulaci a seriózní stabilitu. Je zkonstruován tak, aby byl pružný a zároveň robustní, a zvyšuje tak celkový výkon odpružení.

Vidlice WP XACT namontované na modelu MC 50 jsou připraveny poskytnout mladým jezdcům veškerou podporu, kterou potřebují, když začínají překonávat své hranice, a umožňují jim tak růst v sebedůvěře. Vidlice USD 35 mm nabízí vynikající tlumení, 205 mm zdvihu a tenčí průměr vnější stěny trubky, která nabízí vylepšenou tuhost a sníženou hmotnost.

Monočlánek WP XACT, který je spojen přímo s kyvnou vidlicí, dokonale spolupracuje s předními vidlicemi WP. Vidlice nabízejí 185 mm plně nastavitelného zdvihu, takže je lze nastavit tak, aby vyhovovaly každému jezdci, a zajišťují vyvážené kolo s vysoce výkonnými tlumicími vlastnostmi.

V našem malém motoru MC 50 je nacpáno mnoho techniky. Je velmi kompaktní a poskytuje zábavné vzrušení s dvoutaktním motorem díky použití tříhřídelové konstrukce, která umisťuje klikový hřídel blízko těžiště motocyklu. Výsledkem je nejen lepší ovladatelnost, ale také přímější úhel sání k jazýčkovému ventilu, což zvyšuje výkon. Bez manuální spojky a převodů se mladíci mohou otáčet a jezdit od úsvitu do soumraku.

• POWER REDUCTION KIT

Pro důležité první jízdy lze u modelu MC 50 snížit výkon na 5,5 k pomocí sady z technického příslušenství GASGAS.

• VÝFUK

Výfuky jsou navrženy tak, aby maximalizovaly hladký chod a výkon našeho motoru MC 50. Výfuky vyrábíme pomocí trojrozměrného lisování. Po vytvarování jsou všechny díly svařeny robotem, aby byla zajištěna vysoká úroveň kvality a odolnosti.

• SPOJKA

Bez manuální spojky a převodovky žádné starosti! Model MC 50 je vybaven automatickou odstředivou spojkou, která jezdci umožňuje soustředit se na zlepšování svých dovedností a zároveň se bavit. Vícekotoučová spojka, kterou lze nastavit podle pokročilých preferencí jezdce nebo podmínek na trati bez použití speciálního nářadí, poskytuje přesný a předvídatelný přenos výkonu.

Plný výkon kompaktních hydraulických brzdových třmenů a zvlněných předních a zadních kotoučů. Brzdy modelu MC 50 nabízejí stejnou úroveň technologie jako naše motokrosové motocykly plné velikosti, což zaručuje seriózní brzdný výkon.

Kapalinou chlazený motor MC 50 používá k chlazení válců i klikové skříně velké chladiče. Jsou umístěny speciálně pro získání maximálního průtoku vzduchu a zajišťují spolehlivé chlazení za všech podmínek.

• KOLA & PNEUMATIKY

Kola MC 50 jsou obuta do pneumatik Maxxis, které zajišťují působivou přilnavost na široké škále povrchů, a používají lehké hliníkové ráfky, které zajišťují pevnost a spolehlivost, stejně jako na všech našich kolech.

Převodovka Jednorychlostní automatická
Startér Nožní spouštěč
Vrtání 39.5 mm
Spojka Odstředivá spojka (nastavitelná)